Le Chemin de Fer du Bocq

Ter attentie van de wandelaars: Het is ten strengste verboden om op en langs de spoorlijn te lopen! Buiten de aangekondigde data en uren van de ritten, kunnen nog andere treinen (werktreinen en treinen voor groepen) rijden op de spoorlijn.

KB 20-12-2007 ART4

 

Rit met een motorwagen 2021

4605purnode
Category
Circulation autorail 3AR
Date
2021-08-29

Rit met  een motorwagen tussen SPONTIN - BRAIBANT & BAUCHE

 Reservatie op dit pagina

Ligne 128 Hors Ciney 

Spontin vertrek
11.00 13.00 15.00
Senenne 11.06 13.06 15.06
Braibant aankomst
11.16 13.06 15.06
Braibant vertrek
11.24 13.24 15.24
Senenne 11.32 15.32 17.32
Spontin 11.40 13.40 15.40
Dorinne-Durnal 11.50 13.50 15.50
Purnode 11.58 13.58 15.58
Bauche PN6 arrivée 12.02 14.02 16.02
Bauche PN6 départ 12.04 14.04 16.04
Purnode | | |
Dorinne-Durnal 12.17 14.17 16.17
Spontin aankomst
12.25 14.25 16.25
 
 

Powered by iCagenda

January 2021
ma di wo do vr za zo
March 2021
ma di wo do vr za zo
May 2021
ma di wo do vr za zo
10
11
12
17
18
19
20
21
25
26
27
28
31
July 2021
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
22
26
27
28
29
February 2021
ma di wo do vr za zo
April 2021
ma di wo do vr za zo
August 2021
ma di wo do vr za zo
2
3
4
5
9
10
11
12
16
17
18
19
23
24
25
26
30
31
December 2021
ma di wo do vr za zo
1
2
3
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

QVW

ma di wo do vr za zo
10
11
12
17
18
19
20
21
25
26
27
28
31

Facebook Group

 

 

Contacteer ons